W trosce o Państwa bezpieczeństwo i zgodnie z aktualnym Rozporządzeniem Rady Ministrów, posiłki serwujemy wg. wytycznych w nim zawartym.

 

Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji, która jak dawniej stanowi doskonałą propozycję uzupełnienia kalorii, przed wyjściem oraz zejściem z malowniczych zakątków Tatr Zachodnich i Wysokich. Każdy kto jeszcze nie zdążył skomponować swojego prowiantu nie powinien się martwić, ponieważ w Zajeździe Górskim Kuźnice jest wszystko co potrzeba, aby zdrowo i smacznie przygotować się do wyjścia na szlak.

Restauracja utrzymana w klimacie folkowym, gdzie króluje drewno i kamień oraz tradycyjne ławy góralskie. Na ścianach znajdują się historyczne zdjęcia z czasów, gdzie właścicielem był Hrabia Zamoyski oraz okres przedstawiający wielkie wydarzenie, a mianowicie organizacja Narciarskich Mistrzostw Świata FIS w Zakopanem. W głębi znajduje się barek z kominkiem z przepiękną ceramiką ścienną, będącą oryginalnie zachowanym elementem sztuki lat 50 i 60 minionej epoki.

Restauracja serwuje tradycyjną kuchnię polską, regionalną oraz dania EKO – specjalnie wyselekcjonowane produkty od lokalnych dostawców - jednocześnie przyjmując ok 100 osób. Całość stanową dwa pomieszczenia, z której pierwsza to sala śniadaniowa, przeznaczona głównie dla gości hotelowych, a druga to ogólnodostępna restauracja dedykowana turystom. Nasza specjalność to grillowany pstrąg z potoku Bystrego, pierogi z bryndzą i rozmarynem, oraz befsztyk z wołowiny Hrabia Zamoyski.

Śniadania w formie bufetu -  podawane w godzinach: 7:30 - 10:00

Goście wypoczywający w Zajeździe, mogą delektować się doskonale przygotowanym bufetem śniadaniowym, który składa się z różnorodnych produktów, głównie ekologicznych.

Obiady serwujemy w godzinach: 12:00 - 16:00

Codzienne zmieniające się menu przygotowane dla turystów, rodzin z dziećmi - szybko, smacznie i przede wszystkim z pasją.

Obiadokolacje i kolacje serwujemy w godzinach: 16:00 – 18:00

Dania można zamawiać również z karty.

W sezonie letnim Restauracja czynna jest do późnych godzin wieczornych, zazwyczaj do 21:00. Codziennie czekamy na piechurów  i amatorów długich wędrówek górskich.

Zimą oraz poza sezonem, gdzie wieczór zapada szybciej, restauracja otwarta jest do godziny 18:00. Narciarze i miłośnicy zimowego szaleństwa oraz turyści mogą posilić się u nas ciepłym i smacznym posiłkiem.

Grill czynny sezonowo w zależności od aury pogodowej w godzinach 8:00-19:00

Oscypki z żurawiną, boczek, kiełbasa, szaszłyk, napoje zimne ciepłe, wino grzane piwo.

 

 

 

Certyfikaty

Partnerzy