Zapraszamy na imprezy okolicznościowe i rodzinne typu Imieniny, Urodziny, Jubileusze, Komunie oraz Chrzciny, z dala od miejskiego zgiełku i hałasu. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom pragniemy stanąć na wysokości zadania, stwarzając prawdziwą rodzinną atmosferę. Chcemy aby ten szczególny dzień był wyjątkowy i ważny. Spokój, czyste i świeże powietrze, a przede wszystkim niepowtarzalna lokalizacja w sercu Tatr w przepięknej scenerii Parku, historycznego Zespołu Dworsko Pałacowego w Kuźnicach sprawią, że przeżycie tak ważnej imprez pozostanie na długo w Państwa pamięci.

Zapraszamy do skorzystania z oferty imprez okolicznościowych, którą proponuje Zajazd Górski Kuźnice.

Atuty naszego Zajazdu:

  • Lokalizacja. W sercu Tatr w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego,  tuż przy dolnej stacji kolei linowej na Kasprowy Wierch.
  • Historia. Zespół Dworsko Pałacowy Hrabiego Władysława Zamoyskiego stanowi urokliwy i niepowtarzalny miejsce a zarazem plener, który można wykorzystać przy okazji uwiecznienia pięknych rodzinnych chwil.
  • Dobra kuchnia. Wyśmienita kuchnia przygotowana z najwyżej jakości ekologicznych produktów, zadowoli najbardziej wyrafinowane gusta smakowe.

 

Certyfikaty

Partnerzy